Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens en graag belangeloos iets wil bijdragen aan een gezonde samenleving. Daarnaast eerlijkheid en vertrouwen hoog in het vaandel draagt.
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid. Maar een lieve man prikt daar zo doorheen. Ben je ook alleen?
Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten durven benoemen. Dan ben je in mijn ogen een goede vent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WendyGwen, 48 jaar · Nevele
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
Zilvernoot, 47 jaar · Mechelen
Man met passie, gevoel voor erotiek, niette soft en niet al te hardhandig. Gezond, hygienisch, betrouwbaar. rokers geen
Ivannaa, 46 jaar · Holten
Ik ben op zoek naar een nette man of heer met een goed hart en grote waarden. Een man die volwassen genoeg is om te willen bouwen
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.