Jij bent degene die me gelukkig maakt, met wie ik me comfortabel voel. Degene waar ik naar toe ga in tijden van pijn maar ook om te vertellen wat er is gebeurd.
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MelkKoetjes, 48 jaar · Heerde
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het
Payyton- -, 46 jaar · Middelkerke
Opzoek naar een man die ik kan vertrouwen, iemand die serieus op zoek is naar de liefde. Een man waar ik op kan bouwen!
Monikasweet, 45 jaar · Berendrecht
Wie weet wat er allemaal tot stand zal komen, het is iets wat de tijd uit zal moeten wijzen. Gewoon even kijken wat er zoal gaat
Gelatiporfavor, 45 jaar · Nijverdal
Jij kan zwemmen, heel belangrijk voor als je eens bij mij op bezoek komt.
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
Dana-rol, 48 jaar · Benneveld
leuk, simpathiek, gezellig, leeuk mee te praten maar ook om andere dingen mee te doen