Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
Je houdt er wel van dat ik ik piercings & tattoos heb en ook niet dat ik een vrouw van 43 ben die zich kleed als een 18jarige en wil mij redden van die mafketel uit Blaricum.
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben. Eventueel voor een éénmalig iets of potentieel voor een permanente opstelling of verwachting. Dat ligt aan elkaar natuurlijk en hoe dat drankje verder zijn beloop