Ben je dol op de wereld? Reis mee en dan bedoel ik niet 2 weken in een all-in hotel, maar op zoek naar de kleine B & B's. Samen tijd doorbrengen en samen prachtige herinneringen maken. Kus onder de sterren en word wakker met de zon op onze gezichten. Ik mis het hebben van een partner waar ik dingen als deze mee kan doen.
Een leuke fijne vriendschap met een heerlijke tijd samen, en wie weet is daar nog ruimte voor liefde. Ik sta er open voor en het kan alle kanten op. Wij zijn degene die daar over gaan, gaan we op ontdekking?
Op onze leeftijd kunnen we nog steeds ten volle genieten en dat zullen we samen doen. Er kan wat spanning en avontuur zijn, want hoewel ik misschien niet zo snel ben, is mijn behoefte niet minder geworden.