Wat ik zoek is iemand die echt gaat voor een fijne toekomst samen. Ongedachte welke leeftijd of achtergrond dan ook. Een energieke persoonlijkheid past zeker bij mij.
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben. Eventueel voor een éénmalig iets of potentieel voor een permanente opstelling of verwachting. Dat ligt aan elkaar natuurlijk en hoe dat drankje verder zijn beloop
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?