Jou wil ik niet in een hokje plaatsen, want dan zou ik weleens de leukste man mis kunnen lopen en dat is niet de bedoeling. Heb jij interesse in een gezellige dame, voor een fijne relatie, dan wil ik je graag leren kennen.
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje met jou gaan uitproberen, heb hier al zo lang van gedroomd. Heb je veel ervaring met standje, want je maakt mij daar gek mee! Is het jouw droom ook om het een keer op een hotelkamer
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen ding te doen. Op die manier geloof ik dat je het heel lang gezellig en leuk kunt houden in een relatie!
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!
Doon-jah, 48 jaar · Schoten
Jij bent wel in voor wat voor soort plezier dan ook. Doe met me mee en we zullen het samen zeker naar ons zin gaan hebben!
Hill0123, 47 jaar · Beerta
Je moet erg leuk zijn voor mij en het voor elkaar zien te krijgen om mij weer gelukkig te maken!
FelicityXO, 46 jaar · Beek
Ik zou graag een man willen ontmoeten die begripvol is en gevoelig is voor mijn behoeften, terwijl hij heel zachtaardig is
WendyZomeren, 49 jaar · Someren
Ik val op stoere, maar verzorgende mannen. Ik vind het bijvoorbeeld heerlijk als een man voor me kookt (hint)
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.