Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag gelukkig beginnen. Ben je bereid om het met mij te doen? Laten we gelukkig zijn met elkaar.
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen; omdat je verliefd bent geworden en van die persoon bent gaan houden. Je wilt me leren kennen zoals ik ben, je neemt het leven zoals het komt en obstakels ga je niet uit de weg maar die ga
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?