Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken. Wie weer bloeit er iets tussen ons op en kunnen wij de rest van onze dagen samen slijten.
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Veelzijdige man, je houdt niet van thuis zitten maar lekker erop uit gaan vind je veel leuker. Het liefst met een lieve meid zoals ik. Jij bent zachtaardig, goedhartig en vooral ook een verzorgende man die de waarden nog kent van een goede relatie en van zijn rol hierin. Net als dat ik die van mij ken en dit
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aukje0, 52 jaar · Emmen
Ik zoek een betrouwbare, lieve en spontane man.
Verwelktroosje, 50 jaar · Maastricht
Een optimistische levensgenieter idem dito soulmate.
Nonverbaal, 50 jaar · Meerhout
Je staat stevig in je schoenen en je weet wat je wilt hebben.
Kiimmygiirl, 51 jaar · Hardenberg
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Roooozbig, 50 jaar · Deventer
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt,