Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken. Wie weer bloeit er iets tussen ons op en kunnen wij de rest van onze dagen samen slijten.
Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet nog niet zo goed hoe het werkt..Maar wees jezelf, trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen en neem gewoon contact met me op. Wel heel graag met een foto dan zie ik je gelijk.
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil een man die serieus en toegewijd zal zijn. Ik hoop een gast te ontmoeten die mijn ware liefde kan zijn, een man met wie ik oud kan worden.
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joke655, 52 jaar · Zwolle
ik ben een vrouw
KateK, 53 jaar · Nijmegen
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele
Curtis123, 50 jaar · Elsloo
Ik heb een (open) relatie maar zoek ook andere mannen om ervaringen uit te wisselen zeg maar. Je snapt de hint.
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
-Roselyn--, 54 jaar · Huise
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.