Een persoon kan veranderen, in alle opzichten. Ik wil een man naast me die mij lekker verwend een man die samen de spanning wilt opzoeken!
LndsseyX, 50 jaar · Amstelveen
♥ Noord-Holland ♥ Kaal haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je GEEN eikel bent, racist, nympho en vol van zichzelf. Als je een gesprek kunt voeren of als je vrienden wilt worden, kun je me dit bericht sturen.
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen, ik ben zo eenzaam en zou me zo graag weer in het gezelschap bevinden van een lieve man!
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mich45, 50 jaar · Leisele
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je
TanteTinnie, 52 jaar · Naaldwijk
Dag slaafje Zou jij alles doen wat ik van jou verlang slaafje. Zou jij mij altijd gehoorzaam blijven? Als je ongehoorzaam
MirnavanH, 54 jaar · Linden
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Love63Lisanne, 54 jaar · Emmen
Mijn poesje is al nat en is er ook klaar voor. Dat is zo'n goed gevoel en jij en ik weten hoe ermee om te gaan. Ik weet het nu zeker.
AnnelyXX, 50 jaar · Renesse
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand