Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken. Wie weer bloeit er iets tussen ons op en kunnen wij de rest van onze dagen samen slijten.
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Buitenseksliefhebber, 52 jaar · Baarn
Je hebt er geen probleem mee dat ik een getrouwde vrouw ben. Leeftijd maakt voor mij helemaal niet uit, als je het maar spannend
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex,
Vivian64, 54 jaar · Otterlo
Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
Zwerverke, 51 jaar · Hasselt
Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet