Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Veelzijdige man, je houdt niet van thuis zitten maar lekker erop uit gaan vind je veel leuker. Het liefst met een lieve meid zoals ik. Jij bent zachtaardig, goedhartig en vooral ook een verzorgende man die de waarden nog kent van een goede relatie en van zijn rol hierin. Net als dat ik die van mij ken en dit
Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel gaan maar gewoon heel erg graag rustig aan en kijken waar we terecht komen als we onszelf laten gaan.
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaartjeN, 51 jaar · Ronse
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap
Marian45, 50 jaar · Breda
spontane brabantse die geniet van het leven
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!