Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je nodig heb. Kan je me het gevoel geven dat ik speciaal ben?
Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie er reageert want alleen is maar alleen.
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Doris2014, 53 jaar · Maartensdijk
Volgt
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Bikike, 51 jaar · Mechelen
volgt
SweetLex-ie, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand
Reddragonlady, 53 jaar · Fijnaart
Ik laat me verrassen.
Marinthe , 50 jaar · Heverlee
Ik ben op zoek naar een serieuze langetermijnrelatie. Ik wil gewoon liefde krijgen van iemand. Iemand vinden zou geweldig