Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen, ik ben zo eenzaam en zou me zo graag weer in het gezelschap bevinden van een lieve man!
Een lieve en romantische man die graag een glimlach op mijn gezicht zou willen toveren. Wie kan mij gelukkig maken als ik bij hem ben, een man die me mee kan nemen voor een diner en mij wil laten lachen. Een ruimdenkende en verantwoordelijke man!
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
Liannn, 50 jaar · Culemborg
Jij moet in zijn voor een lekker avontuurtje met mij!
Ria1965, 52 jaar · Utrecht
relatie zonder verplichtingen
ZaraBloem, 51 jaar · Goirle
Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
Gonna Lickit, 54 jaar · Kats
Je bent fan van orale seks en wilt met me naar bed gaan. Ik ben er klaar voor en wil ervoor gaan. Jij ook, hoop ik? We gaan ervoor