Nou, een man die weet hoe een ossenhaas perfect rosé te krijgen. Of die mij zou verrassen met een zelf gekookt romantisch diner voor twee. Dat is het toch wel zo'n beetje...en dat je ook nog de perfecte wijn uit zou kiezen. Je moet nooit, maar dan ook nooit zo'n eigenschap van je laten afnemen.
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag gelukkig beginnen. Ben je bereid om het met mij te doen? Laten we gelukkig zijn met elkaar.
Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen om er voor te gaan en het een kans te geven. Zou jij die kans met twee handen aan willen pakken?