Nou moet jij natuurlijk ook wel gelijk ff laten weten wat jouw gekke eigenschappen zijn hoor, wel zo eerlijk. Verder weet ik eigenlijk niet wat ik hier neer moet zetten :-p
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen maar kan uitgeven. Dat waardeer ik.
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk voor meer dan één keer?
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken. Wie weer bloeit er iets tussen ons op en kunnen wij de rest van onze dagen samen slijten.
LndsseyX, 50 jaar · Amstelveen
♥ Noord-Holland ♥ Kaal haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je GEEN eikel bent, racist, nympho en vol van zichzelf. Als je een gesprek kunt voeren of als je vrienden wilt worden, kun je me dit bericht sturen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
Anotherlove, 50 jaar · Gent
hoi tof da jullie mijn site bezoeken ik zoek gewoon nieuwe contacten en vrienden.
Dolfijntje64, 52 jaar · Wilrijk
Ik zoek een toffe gekke meid 35 tot 47 j voor lat relatie , GEEN MANNE !?
Norma L, 51 jaar · Nieuwdorp
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar
Charmiing, 51 jaar · Kuurne
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.