Ik ben hier gewoon op zoek naar een ontmoetingsplaats, als er iets meer van komt, dan is het geweldig! Ik zal pas een relatie met iemand aangaan als ik denk dat ze mijn tijd en moeite waard zijn. Waar ben ik op zoek naar een partner? Het is goed als iemand bezorgd of medelevend is. Ik wil dat iemand echt van het leven geniet.
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel eisenpakket opschrijven maar weet niet of de realistisch is?
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil een man die serieus en toegewijd zal zijn. Ik hoop een gast te ontmoeten die mijn ware liefde kan zijn, een man met wie ik oud kan worden.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DeBaasznVrouw, 52 jaar · Doel
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben
Scheldemeisje, 53 jaar · Zwartewaterland
Ben jij ook een man die ernaar verlangt om leuke tijden te hebben met een leuke gezellige vrouw? Laat me dan zeker iets van je
Tavy262, 54 jaar · Raalte
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat
Hobbiiste, 50 jaar · Dwingeloo
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond
Aevy, 51 jaar · Blaasveld
wil alleen eerlijke mannen leren kennen en als het klikt zien we wel
Nieuwwie, 50 jaar · Everbeek
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken,