Als je zo geil van me bent, dan denk ik dat jij degene bent die ik hier zoek. Ik weet zeker dat dit het begin van geweldige dingen voor ons gaat zijn. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik wil?
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst mijn vriend, het is het belangrijkste deel. Er zullen dagen zijn dat ik 12 uur lang niet uit bed wil.
Wie weet gaan wij samen wel een fantastische toekomst tegemoet, maar eerst maar eens aan elkaar wennen en een leuke tijd hebben. Ben jij eerlijk en kan ik je vertrouwen? Dan ben jij de man die ik zoek. Of die bijzondere klik er is dat merken we later pas, maar alles kan er zomaar van komen en dat zou echt mooi
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aaryn, 52 jaar · Assen
Welke man vind het ook zo geil om samen onder de douche te staan?
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
Maridon, 54 jaar · Gent
Voor mij is het nu tijd om lekker te genieten, van mijn vrije leven, maar ook van mijn lichaam. Maar ik wil me wel lekker laten