Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie er reageert want alleen is maar alleen.
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten? Laten we dit snel voor ons laten werken.
Ik ben hier om bij iemand te zijn die me speciaal zal laten voelen. Ik weet zeker dat ik veel dingen te bieden heb als we elkaar ontmoeten. Laten we elke dag beter maken voor ons wanneer we elkaar ontmoeten.
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst mijn vriend, het is het belangrijkste deel. Er zullen dagen zijn dat ik 12 uur lang niet uit bed wil.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sylviexxx, 51 jaar · Houten
Hoe dan ook, als je geïnteresseerd bent om mij beter te kennen, laat gewoon een bericht achter. Laten we elkaar dan leren
Summerof66, 51 jaar · Lage Vuursche
Ben je opzoek naar een vaste relatie. Niet meteen bij elkaar intrekken natuurlijk wel eerst elkaar goed leren kennen ;( ik
Geluksvogeltje, 50 jaar · IJsselstein
Een leuke gezellige genietende man
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
GrannyMary, 52 jaar · Oudezijl
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar