Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een lief en warm karakter wel. Zouden wij een match zijn?
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil een man die serieus en toegewijd zal zijn. Ik hoop een gast te ontmoeten die mijn ware liefde kan zijn, een man met wie ik oud kan worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zozy, 54 jaar · Lierde
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego
Zwerverke, 51 jaar · Hasselt
Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet
Love63Lisanne, 54 jaar · Emmen
Mijn poesje is al nat en is er ook klaar voor. Dat is zo'n goed gevoel en jij en ik weten hoe ermee om te gaan. Ik weet het nu zeker.
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou
WindBabyChar, 50 jaar · Almelo
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou