Een gemakkelijke kerel die op zoek is naar een neukmaatje zonder franje! Weet hoe je een vrouw in haar mond spuit en hoe je een vrouw kunt behagen. Goed in likken en zuigen. Schoon en vrij om alles te doen. Stuur me nu een bericht!
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een lief en warm karakter wel. Zouden wij een match zijn?
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene bent met wie het zou kunnen klikken!
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Aliss 67, 51 jaar · Aartselaar
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen
Sub Miranda, 54 jaar · Nijmegen
Volgt
Vlaamsevlam, 50 jaar · Londerzeel
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.