Een avontuurlijke man of vrouw dat heeft toch wel mijn voorkeur. Ik ben niet echt op zoek naar mister right. Ik weet niet eens of die wel bestaat. Jij mag graag nieuwe dingen ontdekken, bent niet een man die klaar is met werken en op de bank gaat zitten en aan zijn kont krabben. Als dat jouw meest gemaakte beweging is dan mag jij verder zoeken.
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een lief en warm karakter wel. Zouden wij een match zijn?
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Sta je open voor een serieuze relatie? Hoop je een volwassen vrouw te hebben die nog steeds actief is in seks? Vind je het leuk dat ik eerst je vriendin ben? Laten we eerst even kijken of we een klik met elkaar kunne gaan opbouwen?