Je bent lief aardig en rustig, je vind het leuk om dingen te onder nemen en op te zoeken. Je houd van een rustig net opgevoed meisje die soms wel eens een beetje uit de band kan springen..
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets
Ceciel6605, 51 jaar · Gent
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat
HayHay1967, 50 jaar · Melkwezer
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid
DivaLoes, 51 jaar · Giethmen
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid