Ik zou graag tijd met je doorbrengen en samen een leuke tijd beleven. Ik wil een leuke tijd hebben en doen wat we willen. Het is zo leuk om alles te hebben. Dat zou ik graag in mijn leven willen.
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van afblussen in een gezellige ambiance en ook de nodige weekenden op korte vakanties wil,. Val je buiten dit maakt niet uit. De vonk en de gezelligheid van je te leren kennen is voor mij
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Juniey, 50 jaar · Nazareth
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type
HelloGoodbye, 51 jaar · Assen
Een leuke lieve man met wie ik samen gezellig kan babbelen. Samen in elkaars armen tv kijken met een wijntje.
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
PrettyLynn65, 52 jaar · Parrega
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld.
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
Beattiee, 52 jaar · Vinkeveen
Als je hetzelfde bij mij zoekt, ben ik er gewoon voor jou. Waar wacht je op? Stuur me gewoon een berichtje hier en laten we samen