Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief en attent is voor vouwen.
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je nodig heb. Kan je me het gevoel geven dat ik speciaal ben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hanneke2013, 53 jaar · Hulshout
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt
Charmiing, 51 jaar · Kuurne
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai
Crazyboo, 52 jaar · Sinaai-Waas
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf
Dolfijntje64, 52 jaar · Wilrijk
Ik zoek een toffe gekke meid 35 tot 47 j voor lat relatie , GEEN MANNE !?