Een sterkzinnige man, een strikte man die voor zijn vrouw zorgt en beschermt, degene waar hij van houdt, dat is de enige wat ik hoop tegen te komen. Als Cupido zijn pijl schiet en ons precies in de roos raakt.
Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie er reageert want alleen is maar alleen.
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan zou me dat helemaal blij maken.
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en zijn gemakkelijkte benadere. Mensen die de hele tijd blij kunnen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kaa08, 54 jaar · Almelo
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen
Angel6666, 51 jaar · Roswinkel
Je bent iemand die van dieren houdt, vooral honden, omdat ik hem voor niemand zou achterlaten. Je bent ook erg begripvol en
Benjijookalleen, 52 jaar · Amersfoort
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen,
Bry, 51 jaar · Tollebeek
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
KissCarol, 53 jaar · Uden
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid