Ik ben op een 'trouwleeftijd' aangekomen en mijn vriendenkring vraagt mij dan ook regelmatig of ik de gelukkige nog niet gevonden heb. Het is meer dan die druk alleen hoor, ik zou echt graag een leuke relatie willen hebben. Ik zou graag iemands vriendin worden genoemd en ik hoop dat ik hier die man zal vinden waar ik mee zou willen trouwen.
Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met fotos. Sympathiek, discreet, betrouwbaar.
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief en attent is voor vouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief
GenietenmetU, 51 jaar · Gent
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date.
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Beme2youuu, 54 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is
Marilynn67, 50 jaar · Rijkevorsel
Jij moet een single heer zijn, ik wil geen 3e wiel zijn en ik wil niemand zijn en/of haar relatie kapot maken. Ik ben op zoek naar
LauraB1967, 50 jaar · Lelystad
Zullen we mijn passie voor koken en seks combineren en zal ik jou eens verwennen met mijn eigen versie hiervan? Vertel me waarom