De man waar ik naar op zoek ben, is een sterke man, een beetje stoer ook misschien. Ik wil me veilig voelen als ik in je armen lig, en ik wil veel met je knuffelen. Vind je het leuk om leuke dingen met me te doen?
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality
Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen om er voor te gaan en het een kans te geven. Zou jij die kans met twee handen aan willen pakken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
SWIMMING DANCING SINGING
VivaFlamande, 52 jaar · Boom
Je bent ook op zoek naar gezelligheid en een goede vriendschap. En niet gelijk een date te willen. Dan kunnen wij het misschien
Sandralesb, 51 jaar · Venray
volgt
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.