Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet nog niet zo goed hoe het werkt..Maar wees jezelf, trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen en neem gewoon contact met me op. Wel heel graag met een foto dan zie ik je gelijk.
Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met fotos. Sympathiek, discreet, betrouwbaar.
Een lieve en romantische man die graag een glimlach op mijn gezicht zou willen toveren. Wie kan mij gelukkig maken als ik bij hem ben, een man die me mee kan nemen voor een diner en mij wil laten lachen. Een ruimdenkende en verantwoordelijke man!