Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet nog niet zo goed hoe het werkt..Maar wees jezelf, trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen en neem gewoon contact met me op. Wel heel graag met een foto dan zie ik je gelijk.
Hier hoop ik een lieve, liefhebbende, zorgzame, eerlijke, oprechte, intelligente en hartelijke man te ontmoeten. Als je interesse hebt, aarzel dan niet om een ??bericht te sturen met een foto
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin waar we zeker werk van kunnen maken samen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ana45, 50 jaar · Deurne
volgt
Lovely-L66, 52 jaar · Balkbrug
Een leuke lieve man. Die net als ik vrijgezel is, een leuk leven wilt samen, Lekker eten, of een terrasje pakken.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
PratWitney, 52 jaar · Mariënvelde
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen,
X -Anne- X, 53 jaar · Vroomshoop
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen,