Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in de tuin lekker kletsen, beetje slapen, lekker wijntje in de hand of biertje. Je wilt weer samen gaan genieten van deze dingen, gewoon omdat je dat kan en omdat je dat mag. Je bent een vrij
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil een man die serieus en toegewijd zal zijn. Ik hoop een gast te ontmoeten die mijn ware liefde kan zijn, een man met wie ik oud kan worden.
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen, ik ben zo eenzaam en zou me zo graag weer in het gezelschap bevinden van een lieve man!
Guys or girls, let's just say I'm a people person :-) Are you in or out? Laat je niet afschrikken door mijn uiterlijk. Ik weet hoe ik er uit zie, maar da's niet altijd in mijn voordeel, zeg maar. Gek op girls met de goeie rondingen, vooral in combinatie met mannen met de goeie lengte. Ik reageer niet op berichtjes
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
HotAliaa, 51 jaar · Heusden-Zolder
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een
Maria N, 51 jaar · Assen
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg
Moedervan2, 51 jaar · Brugge
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.