Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een lief en warm karakter wel. Zouden wij een match zijn?
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou
PascalaSingle, 53 jaar · Utrecht
Ben ik heel benieuwd naar..
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn
JooLie650218, 52 jaar · Schiedam
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen!
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn