Wijs kan je mij noemen en ik zoek een man die van goede gesprekken houdt en natuurlijk een man die open staat voor een relatie. Of het wat wordt weet je nooit, maar daar komen we gauw genoeg achter ;-). Wie niet waagt die niet wint en ik ben een meid die van een gokje houdt.
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder verdere verplichtingen op zoek zijn naar gewoon seks. Gewoon puur plezier en lust, gaan we samen dingen opwindend maken?
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
Navaho, 51 jaar · Renesse
Als jij je kunt vinden in mij, zou ik graag iets over jou willen weten: wat stuurt je, wat drijft jou, je positieve en negatieve
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Zwerverke, 51 jaar · Hasselt
Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn