Een leuke lieve en als het kan single man die net zoals mij alles open laat en zo wel ziet wat er op zijn pad komt. Een goede vriendschap of wie weet wel een relatie waar de vonken van afspatten. In ieder geval zou het al fijn zijn om iemand te vinden die wel eens een uitstapje wil maken samen.
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief en attent is voor vouwen.
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan voor. Liefst wonende in de provincie Noord Holland maar is eigenlijk niet echt een must, wel een pré. Je vindt het leuk om af en toe een keertje uit te gaan waar je dan niet verlegen
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.