Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met fotos. Sympathiek, discreet, betrouwbaar.
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek als je mij die spannende tijd kan geven waar ik naar zoek! Ben jij klaar voor een avontuur met mij?
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ik zou eerlijk zeggen dat ik deze app al een tijdje gebruik, maar zonder succes. Dat laat me de hoop niet verliezen. Waarom zoeken? Omdat ik de persoon niet heb ontmoet met wie ik wil zijn. Er zijn aardige mensen, maar normaal zijn ze ver weg ... zo verdrietig. Trouwens, als je niet wilt worden geblokkeerd,
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in de tuin lekker kletsen, beetje slapen, lekker wijntje in de hand of biertje. Je wilt weer samen gaan genieten van deze dingen, gewoon omdat je dat kan en omdat je dat mag. Je bent een vrij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IreneSingle, 53 jaar · Waalwijk
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus
Anneliessie, 52 jaar · Sneek
jij bent gewoon perfect ;)
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin
KiWi, 54 jaar · Sneek
Ben op zoek naar een (flirt) maatje. Herken jij jezelf in mij of ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.
LuckyBett, 51 jaar · Drongelen
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.