Je bent geen persoon die in hokjes denkt en vooroordelen heeft, komt gewoon uit voor je mening en bent geen jaknikker. Je verzorgd jezelf goed en houdt ook van cultuursnuiven of korte reizen.
Ik ben zo klaar met geen seks en ik wil dat je me alles geeft wat we willen. Dat is zo'n goed gevoel en ik ben klaar voor actie. Wil je ook hetzelfde hebben?
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen; omdat je verliefd bent geworden en van die persoon bent gaan houden. Je wilt me leren kennen zoals ik ben, je neemt het leven zoals het komt en obstakels ga je niet uit de weg maar die ga
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als we samen zijn. Een goede man die volwassen genoeg is om zijn eigen beslissingen te nemen. Leuk om bij te zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tralalaeke, 52 jaar · Liessel
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze
ShaSingle, 50 jaar · Etten-Leur
Op ontdekking nieuwe ervaringen. Wil een avontuurtje met een vrouw beleven de spanning lijk me leuk uit gaan bioscoop.
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
HanneSi19640204, 53 jaar · Berg
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken
Abcgametmemee, 52 jaar · Sneek
Onderdanig, lief, stout
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief