Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met fotos. Sympathiek, discreet, betrouwbaar.
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en zijn gemakkelijkte benadere. Mensen die de hele tijd blij kunnen zijn.
Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel gaan maar gewoon heel erg graag rustig aan en kijken waar we terecht komen als we onszelf laten gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hotlip1963, 54 jaar · Schipluiden
Gezellig,lief ,eerlijk,en ondeugend
JennJen, 53 jaar · Hoeke
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over
Vraagme, 51 jaar · Daknam
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
Trissy3, 50 jaar · Leiderdorp
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd