Een lieve en romantische man die graag een glimlach op mijn gezicht zou willen toveren. Wie kan mij gelukkig maken als ik bij hem ben, een man die me mee kan nemen voor een diner en mij wil laten lachen. Een ruimdenkende en verantwoordelijke man!
Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je nodig heb. Kan je me het gevoel geven dat ik speciaal ben?
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene bent met wie het zou kunnen klikken!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AutoSeksDate, 50 jaar · Keerbergen
Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw
AafSpijkenisse, 52 jaar · Spijkenisse
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat
Tavy262, 54 jaar · Raalte
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn
OfficeSexx, 50 jaar · Zeegse
Een man die zich goed kan kleden en ook in kan leven in een bepaalde rol. Dus een beetje inlevingsvermogen zou fijn zijn. Ook