Je bent heel goed als het op seks aankomt en je weet wat je doet. Je vindt het ook niet erg dat ik vrij onervaren ben, maar ik ben bereid om te leren. Dus geef me je beste foto en leer me alles wat je weet en laten we plezier hebben terwijl we dat doen. Wat zeg jij?
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je hoeft niet een boot te hebben maar het zou wel iets gemakkelijker zijn als je ook echt het water op zou willen.
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in de tuin lekker kletsen, beetje slapen, lekker wijntje in de hand of biertje. Je wilt weer samen gaan genieten van deze dingen, gewoon omdat je dat kan en omdat je dat mag. Je bent een vrij