Een lekkere ondeugende man die net als ik houd van sex in de natuur en die het spannend lijkt daarin te experimenteren. Heerlijk genieten van de warmte van elkaar, mij lekker zou kunnen verwennen en er voor kan zorgen dat wij beide heerlijk aan ons trekken komen! Ik zoek wel een verzorgde man!
Over jou?....Ook weer zo moeilijk, Als je je kan vinden in bovenvermeld is je interesse welkom, maar ik accepteer een ieder zoals hij is. Het enige wat super belangrijk is voor mij is dat je eerlijk bent. Want eerlijkheid is mijn motto
Ik ben zo klaar met geen seks en ik wil dat je me alles geeft wat we willen. Dat is zo'n goed gevoel en ik ben klaar voor actie. Wil je ook hetzelfde hebben?
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.