Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder verdere verplichtingen op zoek zijn naar gewoon seks. Gewoon puur plezier en lust, gaan we samen dingen opwindend maken?
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
SWIMMING DANCING SINGING
19Stella66, 51 jaar · Lommel
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn.
IreneSingle, 53 jaar · Waalwijk
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt.
Celtje, 52 jaar · Sint-Amands
Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar
Naatje6603, 51 jaar · Aartrijke
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.