Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Guys or girls, let's just say I'm a people person :-) Are you in or out? Laat je niet afschrikken door mijn uiterlijk. Ik weet hoe ik er uit zie, maar da's niet altijd in mijn voordeel, zeg maar. Gek op girls met de goeie rondingen, vooral in combinatie met mannen met de goeie lengte. Ik reageer niet op berichtjes
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten? Laten we dit snel voor ons laten werken.