Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je hoeft niet een boot te hebben maar het zou wel iets gemakkelijker zijn als je ook echt het water op zou willen.
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen maar kan uitgeven. Dat waardeer ik.
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mop1963, 54 jaar · Maarssen
Eerlijke, lieve, liefst niet rokende man die van humor houd
Engelvanjehart, 51 jaar · Doetinchem
nou wie ik wil leren kennen eerlijke mensen die hun mening durven te geven en waar ik een leuke vriendschap misschien mee opbouwen
Sandralesb, 51 jaar · Venray
volgt
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
Woushii1967, 50 jaar · Groningen
Ben jij iemand die het alleen zijn ook niet leuk vind en daarom via deze weg op zoek is naar iemand om gezellig samen mee te kunnen