Je bent een lekker nuchter man en hebt plezier in het leven. Je gaat graag een avondje weg en hangt ook graag een avondje op de bank. Het zou fijn zijn als je van dieren houd.
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene bent met wie het zou kunnen klikken!
Een lieve en romantische man die graag een glimlach op mijn gezicht zou willen toveren. Wie kan mij gelukkig maken als ik bij hem ben, een man die me mee kan nemen voor een diner en mij wil laten lachen. Een ruimdenkende en verantwoordelijke man!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirandavlinder, 51 jaar · Genk
Serieus en ook lekker. Maten maken geen verschil. Hoe je er mee omgaat des te meer. Ik hou van buiten binnen en overal dus als
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Minanci, 54 jaar · Schijndel
Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen
Fishnet, 50 jaar · Veenoord
Ben jij in voor hete verrassingen? Wees gerust, niks schokkend, maar als het op kleding aan komt in combinatie met erotiek
KampeermetMarie, 53 jaar · Markelo
Houden van grote tieten, lekker van lange sex houden