Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn
LoveGermaine, 53 jaar · Genk
Misschien heb jij al veel seks ervaring en dan heb ik het eigen alles behalve de standaard dingen, en heb je spannende plannen
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent