Ik hoop dat jij hier ook bent voor een neuk-vriendinnetje en dat je mijn neuk-vriendje wel zou willen zijn. Als je dat echt zou willen zijn, dan weet ik zeker dat het allemaal goed gaat komen. En ik hoop dat jij mij blij kan maken met alles wat je met mij van plan bent. Ik hoop dat jij het ook lekker gaat vinden wat ik allemaal met jou van plan ben! ;) Zullen we er iets bijzonders van proberen te gaan maken?
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag gelukkig beginnen. Ben je bereid om het met mij te doen? Laten we gelukkig zijn met elkaar.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel eisenpakket opschrijven maar weet niet of de realistisch is?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn
Jenns1, 53 jaar · Kerniel
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen
LisaHelene, 50 jaar · Herten
Als jij net als ik serieus bent komen we al heel ver. Wat de achtergrond dan ook is, ik accepteer het. Ik zoek een man die openhartig
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een