Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan voor. Liefst wonende in de provincie Noord Holland maar is eigenlijk niet echt een must, wel een pré. Je vindt het leuk om af en toe een keertje uit te gaan waar je dan niet verlegen
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.