Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin waar we zeker werk van kunnen maken samen!
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder verdere verplichtingen op zoek zijn naar gewoon seks. Gewoon puur plezier en lust, gaan we samen dingen opwindend maken?