Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag gelukkig beginnen. Ben je bereid om het met mij te doen? Laten we gelukkig zijn met elkaar.
Hier hoop ik een lieve, liefhebbende, zorgzame, eerlijke, oprechte, intelligente en hartelijke man te ontmoeten. Als je interesse hebt, aarzel dan niet om een ??bericht te sturen met een foto
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan voor. Liefst wonende in de provincie Noord Holland maar is eigenlijk niet echt een must, wel een pré. Je vindt het leuk om af en toe een keertje uit te gaan waar je dan niet verlegen