Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren kennen. Daar is niets mis mee toch?
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk is. Je hebt normen en waarden meegekregen van huis uit en jij respecteert ook je medemens.
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JacquelineD, 52 jaar · s-Gravenhage
Ik ben geen kieskeurige vrouw, maar ik heb bepaalde criteria die belangrijk voor me zijn. Voor mij zijn kwaliteiten als vriendelijkheid,
Puma1965, 52 jaar · Mortsel
Ik heb graag een man die houdt van romantiek en humor en die zacht met een vrouw kan omgaan en behandelen en openstaat voor sex
GrannyMary, 52 jaar · Oudezijl
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar
LeukeMense, 50 jaar · Koudum
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten