Ik ben op zoek naar een man die me liefde en geluk zal brengen en me altijd zal beschermen. Ik hoop echt dat we elkaar snel zullen ontmoeten en dat we een hele fijne tijd samen gaan hebben.
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin waar we zeker werk van kunnen maken samen!
Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel gaan maar gewoon heel erg graag rustig aan en kijken waar we terecht komen als we onszelf laten gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Centrumaat, 50 jaar · Turnhout
Rustig aan willen en kunnen doen, niet gelijk denkend van ik wil iets in de slaapkamer doen, Mij mee willen nemen naar leuke
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.
Schommel, 54 jaar · Maaseik
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om
Zonietdantoch, 54 jaar · Ransdaal
Aangezien respect voor een ander bij mij altijd op de eerste plaats staat zou ik het fijn vinden als jij ook zo bent. Jij bent
AstridH1967, 50 jaar · Franeker
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn
Lovely-L66, 52 jaar · Balkbrug
Een leuke lieve man. Die net als ik vrijgezel is, een leuk leven wilt samen, Lekker eten, of een terrasje pakken.