Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten? Laten we dit snel voor ons laten werken.
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder verdere verplichtingen op zoek zijn naar gewoon seks. Gewoon puur plezier en lust, gaan we samen dingen opwindend maken?
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil een man die serieus en toegewijd zal zijn. Ik hoop een gast te ontmoeten die mijn ware liefde kan zijn, een man met wie ik oud kan worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wachtwoord, 52 jaar · Tubbergen
Ik ben op zoek naar een man die ook niet van veel gezeur er omheen houdt en gewoon lekkere geile avonden wil hebben.
LARUBY, 51 jaar · Bommershoven
Durf jij het met mij aan? Neem dan zeker even contact!
Dwaalster, 51 jaar · Zichem
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook
Lisette48, 51 jaar · Sint-Truiden
volgt
Paradepaard, 54 jaar · Beverlo
Mijn man en ik hebben jaren een sexclub gehad. Helaas is deze een paar jaar terug afgebrand. Dat was een heel zware periode