Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen om er voor te gaan en het een kans te geven. Zou jij die kans met twee handen aan willen pakken?
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als we samen zijn. Een goede man die volwassen genoeg is om zijn eigen beslissingen te nemen. Leuk om bij te zijn!
Wie weet gaan wij samen wel een fantastische toekomst tegemoet, maar eerst maar eens aan elkaar wennen en een leuke tijd hebben. Ben jij eerlijk en kan ik je vertrouwen? Dan ben jij de man die ik zoek. Of die bijzondere klik er is dat merken we later pas, maar alles kan er zomaar van komen en dat zou echt mooi
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lachenisgezond, 54 jaar · Woudenberg
Ik wil absoluut niet langer alleen zijn. Ik ben een echt sociaal ingesteld persoon en daardoor ben ik graag onder de mensen.
Bloemhaar, 50 jaar · Papekop
Jij wil ook maar al te graag dat verliefde gevoel weer eens hebben. Die kriebels en vlinders die wild vladderen en waar maar
Sivie, 54 jaar · Geleen
Volgt
Vanessa65, 52 jaar · Hoogezand
Ik ben op zoek naar een neukvriend, heet, geil en open voor dit soort relaties. Ik vind dat we discreet, eerlijk tegen elkaar
Kittycath, 53 jaar · Drijber
Ik ben op zoek naar een man die mijn beschermer, romantisch, aanhankelijk en loyaal zal zijn. Ik wil mijn levenspartner vinden.
Nokiaatje, 52 jaar · Meppel
Je geen problemen hebt dat ik in een relatie zit, en het toch leuk en spannend vind om mij te gaan leren kennen. En natuurlijk