Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet nog niet zo goed hoe het werkt..Maar wees jezelf, trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen en neem gewoon contact met me op. Wel heel graag met een foto dan zie ik je gelijk.
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst mijn vriend, het is het belangrijkste deel. Er zullen dagen zijn dat ik 12 uur lang niet uit bed wil.
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
Fusako63, 54 jaar · Assen
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken
Peachum, 54 jaar · Apeldoorn
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen,
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
MADAME NORA, 51 jaar · Groningen
Volgt
Lena65, 52 jaar · Gennep
Ik zoek geen sm meester maar gewoon iemand die met me wil seksen, de hele avond en nacht, of het nu voor een one night stand is