Ik ben er vrij zeker van dat ik veel stoute dingen samen met je kan doen als je me dat gewoon toestaat. Laten we dingen beter maken voor ons wanneer we elkaar ontmoeten. Kun je me vertellen wat je leuk vindt? Ik ben hier voor jou.
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder verdere verplichtingen op zoek zijn naar gewoon seks. Gewoon puur plezier en lust, gaan we samen dingen opwindend maken?
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene bent met wie het zou kunnen klikken!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
MissBlueSky, 52 jaar · Lot
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen.
Zandraty, 52 jaar · Tollebeek
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel.
FayeMei, 54 jaar · Sint-Eloois-Vijve
Waar ben jij?? Leuke, goodlooking, intelligente man met humor en hartstocht....waar ik mee kennis wil maken.....