Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Veelzijdige man, je houdt niet van thuis zitten maar lekker erop uit gaan vind je veel leuker. Het liefst met een lieve meid zoals ik. Jij bent zachtaardig, goedhartig en vooral ook een verzorgende man die de waarden nog kent van een goede relatie en van zijn rol hierin. Net als dat ik die van mij ken en dit
Ik ben zo klaar met geen seks en ik wil dat je me alles geeft wat we willen. Dat is zo'n goed gevoel en ik ben klaar voor actie. Wil je ook hetzelfde hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Truus 47, 51 jaar · Delft
volgt
Am-YahXx, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor
Maffe Mia, 51 jaar · Molenaarsgraaf
Durf jij de uitdaging aan met mij en ben je ook zo\'n vrijgevochten type die graag met mij de rest van de wereld wil ontdekken?
Augus49, 52 jaar · Akkrum
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen