Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers een dag niet geleefd.
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken. Wie weer bloeit er iets tussen ons op en kunnen wij de rest van onze dagen samen slijten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
Bikerlady64, 53 jaar · Emmen
ben jij een leuke vlotte meid tussen de 30 en 50 met lekker grote borsten die het wel ziet zitten om met ons lekkere avonturen
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
SWIMMING DANCING SINGING
Paradepaard, 54 jaar · Beverlo
Mijn man en ik hebben jaren een sexclub gehad. Helaas is deze een paar jaar terug afgebrand. Dat was een heel zware periode
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek