Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen; omdat je verliefd bent geworden en van die persoon bent gaan houden. Je wilt me leren kennen zoals ik ben, je neemt het leven zoals het komt en obstakels ga je niet uit de weg maar die ga je gewoon aan. Verder ben je een gezelligheidsmens, of het nu samen is of in een groep, humoristisch en goedhartig.
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je hoeft niet een boot te hebben maar het zou wel iets gemakkelijker zijn als je ook echt het water op zou willen.
Ik ben hier om bij iemand te zijn die me speciaal zal laten voelen. Ik weet zeker dat ik veel dingen te bieden heb als we elkaar ontmoeten. Laten we elke dag beter maken voor ons wanneer we elkaar ontmoeten.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Heidy , 50 jaar · Veenoord
ik ben ne super geile lieve vrouw dat heel graag sex hebben wil met mannen en met vrouwen
Werkster196602, 51 jaar · Nijverdal
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje
XxxEmiliexxX, 51 jaar · Balen
Een geile man die altijd voor een goede tijd te vinden is. Iemand die aandacht aan mijn lichaam kan schenken en mij veel voldoening
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
OlgadeWit, 51 jaar · Lelystad
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig