Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en gewoon een paar mooie herinneringen samen maken.
Ik ben zo klaar met geen seks en ik wil dat je me alles geeft wat we willen. Dat is zo'n goed gevoel en ik ben klaar voor actie. Wil je ook hetzelfde hebben?
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ruuthh, 50 jaar · Garderen
Een zielsverwant, dat is het beste idee ooit. Ik wil dat je mijn zielsverwant bent en dat we voor elkaar gaan. Dat is zo'n prettig
MissCynthh, 52 jaar · Emmeloord
Ik wil dat je me je tijd geeft. Ik zal ervoor zorgen dat je je tijd niet met me verspilt. Kun je goed voor me zijn? Ga je veel dingen
Rhodett, 51 jaar · Sint-Niklaas
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van
KanNiet19670503, 50 jaar · Deventer
Je komt veel seks te kort. Je uiterlijk of je leeftijd is niet zo belangrijk, het gaat er om dat we allebeide genieten en aan
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.