Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten? Laten we dit snel voor ons laten werken.
Een lieve en romantische man die graag een glimlach op mijn gezicht zou willen toveren. Wie kan mij gelukkig maken als ik bij hem ben, een man die me mee kan nemen voor een diner en mij wil laten lachen. Een ruimdenkende en verantwoordelijke man!
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je hoeft niet een boot te hebben maar het zou wel iets gemakkelijker zijn als je ook echt het water op zou willen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zoemaralen, 53 jaar · Ham
Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij
Boeddiste, 52 jaar · Beringen
Als het kan een reislustig persoon. Ik ga namelijk graag op vakantie. Wat ik precies zoek weet ik niet een maatje een vriend
Geluksvogeltje, 50 jaar · IJsselstein
Een leuke gezellige genietende man
Sannie67, 50 jaar · Nijkerk
leuke, vlotte lange(re) man, beetje stoer (niet te) beetje jongensachtig en natuurlijk de liefste. roken is nog go! baarden
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.
Ma-llaya, 52 jaar · Enschede
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal