Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek als je mij die spannende tijd kan geven waar ik naar zoek! Ben jij klaar voor een avontuur met mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sandra67, 52 jaar · Kraainem
Jij wil je ook niet binden, maar zoekt wel een vriendin om het nuttige aan het aangename paren. Enkel reacties met foto: jij
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
LieevChantal, 53 jaar · Herderen
Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
MartyD0, 51 jaar · Gavere
Ben je net als mij het alleen zijn meer dan zat, en wil je al je vrije tijd steken in het opbouwen van een fijne relatie waar toekomst
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.