Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en zijn gemakkelijkte benadere. Mensen die de hele tijd blij kunnen zijn.
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren, en daar wil je graag meer van weten.
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen maar kan uitgeven. Dat waardeer ik.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liannn, 50 jaar · Culemborg
Jij moet in zijn voor een lekker avontuurtje met mij!
Krulleboll, 51 jaar · Rijswijk
Een man die geen vaste relatie wil, alleen vriendschap om leuke dingen samen te doen.
StannieW, 54 jaar · Boven Leeuwen
Ik ga altijd recht op mijn doel af. Ben eerlijk en weet wat ik wil. Ook in de slaapkamer! Ik hou er van om lekker gelikt te worden
Puma1965, 52 jaar · Mortsel
Ik heb graag een man die houdt van romantiek en humor en die zacht met een vrouw kan omgaan en behandelen en openstaat voor sex
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd