Een leuke man die net als ik nadenkt over dingen de spanning vooraf al heel erg leuk vind en de uitvoering ervan nog leuker. Een saaie relatie een doodzonde vind en vooral elke dag spannend wil maken. Je houd van Doggy en van Woman on top. En je kan lekker ruig zijn soms. Dan ben je mijn perfecte man denk je ook niet?
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin. Ook zoek ik iemand van mijn leeftijd, niet teveel jonger of ouder, zolang je jezelf verder goed verzorgd op elk vlak in je leven en interesse kan tonen in mij en mijn leven, is dat
Je bent een erg aardige en gepassioneerde man en je bent verantwoordelijk en eerlijk. Je bent bereid mijn vertrouwen te winnen en geduldig met me te zijn, omdat ik dit niet eerder heb gedaan. Ik hoop dat je weet hoe een vrouw het prettig vindt om met jou te praten.