Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn tijd. Met gevoel voor humor. Eigenlijk gewoon het totaal pakketje!
Vrienden heb ik genoeg, en ik zie ze allemaal graag. Maar een speciale verbintenis die tot in het hart gaat. Dat zou helemaal geweldig zijn. Tijd om intens te gaan genieten?
Ik zoek een eerlijke en betrouwbare persoon, iemand die mij gezelschap kan houden tijdens de eenzame momenten en wie weet kunnen wij wel een nieuw hoofdstuk samen beginnen.
Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag vrij hebt. Je vind het leuk me te zien in casual kleding, een leuk huispak maar ook mooie jurken of uitgaanskleding, mijn haar los op opgestoken vind je allebei prachtig. Wanneer ik
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lise450, 55 jaar · Lotenhulle
Ik wil dat jij seks met mij wilt hebben. Dat zou geweldig zijn! Als je nog maar wel actief bent met seks en mij weet te plezieren.
Txessa, 59 jaar · Dodewaard
Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek
DearEmm, 56 jaar · Biddinghuizen
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet
Melissa55 , 55 jaar · s-Gravenzande
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek
Babe19600412, 57 jaar · Heerlen
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet,
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.