Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag vrij hebt. Je vind het leuk me te zien in casual kleding, een leuk huispak maar ook mooie jurken of uitgaanskleding, mijn haar los op opgestoken vind je allebei prachtig. Wanneer ik de kamer in kom gelopen krijg je de kriebels in je buik, want ik ben jouw vrouwtje.
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder ben je een man die respectabel met vrouwen omgaat en die heus geen roet in het eten gaat strooien en mijn huwelijk helemaal niet op de klippen wil helpen. Je respecteert het dat ik mij
Vrienden heb ik genoeg, en ik zie ze allemaal graag. Maar een speciale verbintenis die tot in het hart gaat. Dat zou helemaal geweldig zijn. Tijd om intens te gaan genieten?