Ik weet zeker dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ben enthousiast over de dingen die we kunnen doen als we samen zijn. Kun je me het geluk geven waarnaar ik op zoek ben op deze site?
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen. Een vent die kan doen wat goed is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Dddormetina, 58 jaar · Attenrode
Een rustige persoon die openstaat voor meer
GlendaGB, 59 jaar · Kerkrade
Geluk. Mensen vertrouwen elkaar niet meer, ze hechten geen waarde aan eerlijkheid of liefde. Ik zeg dat je mijn geluk moet