Geen persoon dat op zoek is naar liefde, daar ben ik niet op zoek naar. Ik wil alleen neuken, want dat is het enige wat ik nodig heb. Ik zoek een vervanger voor mijn rubberen vriendje.
Jij bent er voor mij, van het begin tot het einde. Dat is een heerlijk gevoel, ik wil daar een te mooie tijd aan over houden. Ik weet dat we het kunnen doen en dat het heerlijk uitpakt voor ons beide!
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen. Een vent die kan doen wat goed is.
Jij bent een man die, ongeacht de leeftijd op zoek is naar de liefde. Die echt interesse heeft om een warme gelijkwaardige relatie op te bouwen met mij. Kinderen zeker geen bezwaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mrsmo, 59 jaar · Druten
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere
AnnabelD, 57 jaar · Ottenburg
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing.
Jenneye, 56 jaar · Zwolle
Volgt
DearEmm, 56 jaar · Biddinghuizen
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet
GrannyClaire, 55 jaar · Drongen
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan
XiintheXx, 57 jaar · Eksaarde
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie