Gratis Aanmelden

Rijpe Lisacares (34) uit Vleuten wil een knaap

Deze rijpe 34-jarige vrouw komt uit Vleuten en is op zoek naar een knaap voor sex! Stuur Lisacares een mailtje en spreek wat af!

Home » Noord-Holland » 65-70 » Lisacares
Lisacares, 34 jaar · Vleuten

♥  Utrecht
♥  Ik heb blond haar
♥  Ik heb bruine ogen
♥  Ik rook niet
♥  Ik heb tatoeages's
♥  Ik heb een slank lichaam

Lisacares is op zoek naar:

Laten we het simpel houden - Ik ben op zoek naar een zorgzame man om mijn vriend te zijn en te groeien om mijn leven mee te delen. Hij moet fun-loving, genieten van het buitenleven, intelligent, snel van begrip en zo gepassioneerd over het leven als hij is voor mij.Ik hou van mannen die voor zichzelf zorgen fysiek en emotioneel. Ik wil niet hier mijn ideeën te beperken - laat het me weten wie je bent en misschien kunnen we elkaar ontmoeten en kijken of het lot is van ons. Ik ben op zoek naar iemand die graag gaan reizen. Ik ben een zeer aanhankelijk en romantisch persoon die houdt om te kussen: `) en houdt van het leven te genieten met volle teugen. Ik ben er vrij stabiel, vanwege mijn grote familie en vrienden steunen me op elke beslissing die ik heb gemaakt in mijn leven. Ik heb het geluk om zo'n geweldige steun systeem moet me zien door ups en downs van het leven.

Stuur een berichtje aan Lisacares

Zend

Meteen sexdaten met Lisacares

Afspreken

Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex

19 Ceelies 50, 67 jaar · Haarlem
♥ Noord-Holland ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt en praat en met me praat ... Ik wil dat hij klaar staat om met mij te delen, niet een bed, maar ook de rest van het leven! Beschouw je jezelf als zo'n man?
Zend
Mackenzie-1950, 68 jaar · Wognum
♥ Noord-Holland ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je moet geloven in wat de Almachtige voor ons heeft gepland. Ik denk dat het mijn lot is om deze website als mijn uitlaatklep voor liefde te hebben.
Zend
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Volgt
Zend
Pontserveerster, 65 jaar · Zuid-Scharwoude
♥ Noord-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen en knuffelen, nu en dan een lekker etentje en eens gezellig opstap gaan.
Zend

Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's

CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Saturn51, 66 jaar · Harskamp
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag
Popoja, 68 jaar · Elen
Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Boeimeerdame, 67 jaar · Breda
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,