Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt en praat en met me praat ... Ik wil dat hij klaar staat om met mij te delen, niet een bed, maar ook de rest van het leven! Beschouw je jezelf als zo'n man?
Welke man geniet van een jong uitziende 64 -jarige Zaankanter? Een rechttoe rechtaan dame die in elk probleem een uitdaging ziet? Ik ben er klaar voor!!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirrorseks, 65 jaar · Emmen
Het maakt niet zoveel uit waar je vandaan komt, maar het liefste wel een beetje uit de buurt. Ik werk niet meer en mijn man wel,
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd
GretaHjork, 65 jaar · Everbeek
Mijn oh mijn oeh ik heb pijn O zo'n pijn tot over mijn oren smoorverliefd op jou Keer op keer stort ik weer neer ik kan niet meer
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
ClariceB, 68 jaar · Lottum
Je bent een echte heer en je hebt een heel goed hart. Je weet hoe je moet luisteren en je weet hoe je een goed gesprek met een dame