Durf je wel op visite te gaan bij een leuke meid? Kom gewoon een gezellig avondje ervan maken, wat zeg je er van! Jij neemt wat wijn mee, of wat je lekker vind, ik zorg voor wat lekkers.
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt en praat en met me praat ... Ik wil dat hij klaar staat om met mij te delen, niet een bed, maar ook de rest van het leven! Beschouw je jezelf als zo'n man?
'Zoek' een intelligente man met HUMOR,uitstraling en charisma. Geen flirt, ik ben wel toe aan iets serieuzers. Dat mag best gezegd worden toch? In mijn tijd bleven mensen nog wel eens bij elkaar, de laatste tijd hoor ik alleen maar dat mensen gaan scheiden en uit elkaar gaan. Zo een zonde, ik ben misschien
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf