Ik zoek iemand voor een lange termijn, misschien wel voor de rest van onze levens om die te delen. Ik hou van openhartige mannen die er niet voor terugdeinzen om hun gevoelens te tonen. Maar ik wil natuurlijk geen dramaqueens, want ik ben geen psycholoog of iets dergelijks haha.
Mannen met een goed en schoon geweten, iemand die weet wat hij wilt en er altijd wel voor gaat. Een oprechte man, betrouwbaar en werkzaam. Geen probleem met een beetje kleur in je leven.
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen en knuffelen, nu en dan een lekker etentje en eens gezellig opstap gaan.
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen en ontdekken. Je bent spontaan sociaal en ook wel lief .. Je hebt eigenlijk zo een beetje alles om je te vermaken alleen het leuke gezelschap dat ontbreekt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemenmeid, 65 jaar · Meppel
Je zit lekker in je vel, bent verzorgd, zorgzaam, open, eerlijk, sociaal, spontaan, Je bent zo rond mijn leeftijd en woont
Zevenslotentg, 66 jaar · Scheulder
Een echte man die voor een vrouw kan zorgen en daar ook van geniet. Hopelijk hou jij er van op erop uit te gaan en ben jij graag
AnkieDeB, 70 jaar · Baardegem
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen
Kunstbloem, 68 jaar · Aalst
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..