Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig te wandelen in een ander stad of een avondje naar het theater. Verder gezellig, liefdevol, eerlijk, op meer kom ik nu op dit moment eigenlijk niet.
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen en ontdekken. Je bent spontaan sociaal en ook wel lief .. Je hebt eigenlijk zo een beetje alles om je te vermaken alleen het leuke gezelschap dat ontbreekt.
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen en knuffelen, nu en dan een lekker etentje en eens gezellig opstap gaan.
Je staat met beide benen op de aarde, weet wat je wilt en gaat voor je doel. Spiritualiteit vind je belangrijk en je houdt, net als ik van reizen en andere culturen ontdekken. Leeftijd en afkomst geen wensen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nooitteoud63, 67 jaar · Arnhem
Een man die mij lekker thuis kan verwennen zodat ik de seksuele spanning niet hoef te zoeken in clubs!
Jobconsulente, 67 jaar · Berlaar
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant,
Zelfstand195105, 66 jaar · Idegem
Bent u het ook een beetje zat, en baalt u om alles alleen te moeten doen? Zoekt u een vrouw en houd u alle opties open? Zoek dan
ElleB, 65 jaar · Biddinghuizen
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken,
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Vane, 66 jaar · Franeker
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger.