Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als je mijn profiel leuk genoeg vind om te reageren. Kan hier nog 100 dingen neerschrijven over jou, maar mijns inziens heeft dat geen zin. Het heeft zin om elkaar face to face te zien en
Jij bent ook op zoek naar een seks-vriendinnetje en je wilt er helemaal voor gaan en er je best voor doen. Ik wil het hele pakket, dus wil mij graag die man vinden die met liefde met mij zou willen seksen en mij dat hele pakket kan bieden. Denk jij daar op dit moment ook aan?
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.