Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat ik van jou vraag is dat je mij laat genieten en mij laat klaarkomen want ik ben het spelen met mezelf wel zat.
Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten van de kleine en grote dingen in het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tannetje, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend
Marlena1970, 47 jaar · Bekkevoort
Steel jij ook mijn hartje uiteindelijk? Of blijven wij alleen gezellige vrienden die af en toe ergens koffie drinken en beleefd
NatuurSingle, 45 jaar · Zwijndrecht
Avontuurlijk, grensverleggend en relax
GetrouwdGewild, 45 jaar · Lelystad
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar
Machaillah, 47 jaar · Echteld
Ben jij een man die mij kan laten lachen en gelukkig maken, mij mezelf kan laten zijn en mij wil steunen ?
Shilooohh, 47 jaar · Amstelveen
Ik wil dat maatje hebben voor seks en meer. Dus laten we het goedmaken en snel laten gebeuren. En als het goed is, doen we het