Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer een type van de romantische man. Mannen die zichzelf helemaal geweldig vinden daar heb ik niets mee. Innerlijk is wat mij meer trekt dan uiterlijk.
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen moet zorgen. En ik vind het ook belangrijk dat je netjes en opgeruimd bent.
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NkdStacy, 46 jaar · Pulle
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten
Luxieus, 47 jaar · Lelystad
Het belangrijkste voor mij zijn de volgende punten: hygienisch, veilig, een discrete locatie, gewoon wij alleen met zn
LadyLoretta, 45 jaar · Stieltjeskanaal
Lekkere mannen, goed geschapen en vooral discreet
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
RuuthS, 46 jaar · Neerpelt
Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd